Twój Dzielnicowy

Twój Dzielnicowy

MIASTO, GMINA MYŚLIBÓRZ ORAZ NOWOGRÓDEK POMORSKI

Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu

W MYŚLIBORZU

 

podkom. ŁUKASZ NIEWIŃSKI

 

 

tel. 47 78 24529

 
Uwaga!
Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg
w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.
 
 
DZIELNICA NR 1

post. Magdalena Tymecka

 

 

 tel. 47 78 24538, tel. komórkowy 695 875 018 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz1@sc.policja.gov.pl

 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Myśliborza: Aleja Jabłonkowa, Asnyka, Broniewskiego, Celna, Dąbrowskiej, Gorzowska, Konopnickiej, Kołobrzeska, Kruczkowskiego, Lipowa, Norwida, Ogrodowa, Orzeszkowej, Oś. Piastów, Oś. Powstańców Wlkp. Oś. Słowiańskie, Przy Sławie, Sienkiewicza, Spokojna, Tuwima, Łużycka, Żeromskiego.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 1 oraz własnych spostrzeżeń ustalono, że głównym problemem w rejonie jest przekraczanie prędkości na ul. Lipowej w Myśliborzu począwszy od ul. Boh. W-wy aż do wjazdu na obwodnicę miasta w kierunku miejscowości Lipiany.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 
DZIELNICA NR 2

st. asp. Maciej Andrzejewski
 
 
 tel. 47 78 24538, tel. komórkowy 571 323 857 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz2@sc.policja.gov.pl
 
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje następujące ulice Myśliborza: Władysława Andersa, Armii Polskiej (1/2 i 26-28 ), Bohaterów Warszawy ( powyżej nr 41 ), Mariana Buczka ( 7-26 ), Felczaka, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Kościelna,  Marcinkowskiego,  Mariacka,  Mickiewicza,  Młyńska, Niedziałkowskiego, Pionierów ( 1-5/6 i 35-41  ), Pomorska, Północna, Rynek im. Jana Pawła II, Spadzista, Szarych Szeregów, Warszawska, Wałowa, Wieżowa, Za Bramą, 11-go Listopada.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 oraz własnych spostrzeżeń ustalono, że głównym problemem w rejonie jest nieprawidłowe parkowanie przy ul. Pomorskiej w Myśliborzu od skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Pileckiego. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu zminimalizowania zagrożeń bezpieczeństwa.

W związku z powyższym podjęto decyzję o kontynuacji działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

DZIELNICA NR 3
 
Zastępstwo pełni
 
sierż. Aleksander Pawłowski
 
 
 tel. 47 78 24528, tel. komórkowy 571 323 862 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail : dzielnicowy.mysliborz3@sc.policja.gov.pl
 
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje następujące ulice Myśliborza:  1-go Maja, Armii Polskiej ( 3-24 ), Bałtycka, Bohaterów Warszawy ( nr 1 do 40  ), Cienista, Dworcowa, Dąbrówki, Gdańska, Grunwaldzka, Kamienna, Kaszubska, Kościuszki, Królewiecka, Malborska, Mieszka I-go, Orla, Oś. XX Lecia, Pionierów ( 8-34 ), Józefa Piłsudskiego, Przedmieście Kostrzyńskie, Przemysłowa, Sienna, Władysława Sikorskiego, Strzelecka, Szkolna, Torowa, Weterynaryjna, Wschodnia, Wybickiego, Łąkowa, Klasztorna
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego
nr III ustalono, że głównym problemem w rejonie, jest gromadzenie się głównie młodzieży na ławkach usytuowanych na terenie Parku Miejskiego od strony ul. Cienistej w Myśliborzu.
Miejsce to stwarza zagrożenie demoralizacji nieletnich i niebezpieczeństwo dla zdrowia, osób tam gromadzących się, głównie biegających dzieci, które mogą się skaleczyć. Znaczna część społeczeństwa oczekuje częstszej kontroli tego terenu i jego zabezpieczenia.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

DZIELNICA NR 4 
 
sierż.  Aleksander Pawłowski
 
 
 tel. 47 78 24525, tel. komórkowy 571 323 860 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz4@sc.policja.gov.pl
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje teren wiejski gminy  Myślibórz: Czeczewo, Czółnów, Derczewo, Dąbrowa, Głazów, Jezierzyce, Kierzków, Klicko, Kolonia Myśliborzyce, Myśliborzyce, Krusze, Nawojczyn, Niesłusz, Otanów, Podławie, Przymiarki, Płośno, Renice, Sicienko, Sitno, Tarnowo, Ławy, Podłążek.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 
 

Na podstawie konsultacji społecznych zdiagnozowano, iż największym oczekiwaniem społecznym na chwilę obecną na terenie wsi Kierzków jest eliminowanie zjawiska psów pozostających w przestrzeni publicznej bez nadzoru ich właścicieli, które stwarzają zagrożenie dla przechodniów i rowerzystów jak również zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działań priorytetowych na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

DZIELNICA NR 5
 
st. post. Jagoda Krawczyk
 
 
 tel. 47 78 24527 tel. komórkowy 571 323 861 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz5@sc.policja.gov.pl
 
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje teren wiejski gminy Myślibórz: Chłopowo, Czerników, Dalsze, Golczew, Golenice, Golenicki Młyn, Gryżyno, Kruszwin, Listomie, Mączlino, Nawrocko, Pacynowo, Pniów, Pszczelnik, Rościn, Rów, Sarbinowo,  Sobienice,  Straszyn, Ulejno, Utonie, Wierzbnica, Wierzbówek, Zarzecze, Zgoda.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest przekraczanie prędkości w miejscowości Rów w okolicy placu zabaw (droga krajowa K-26). Powyższe sytuacja stwarza zagrożenie dla dzieci korzystających z powyższego placu zabaw.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 
DZIELNICA NR 6
 
sierż. szt. Marcin Błaszczyk
 
 
tel. 47 78 24526 tel. komórkowy 571323859 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz6@sc.policja.gov.pl
 
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje miejscowości gminy Nowogródek Pomorski: Chocień, Giżyn, Golin, Karlin, Karsko, Kinice, Ławin, Nowogródek Pomorski, Pachocino, Parzeńsko, Prądnik, Rokitno, Rataje, Smolary, Smólsko, Sołacz, Somin, Stawno, Sulimierz, Sumiak, Trzcinna, Ulejno. Światki.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z sołtysami oraz mieszkańcami rejonu służbowego nr VI ustalono, że głównym problemem w rejonie jest grupowanie się młodzieży w rejonie pustostanu znajdującego się przy kościele w miejscowości Trzcinna.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 
 
 
MIASTO GMINA DĘBNO ORAZ GMINA BOLESZKOWICE
 
Kierownik Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Dębnie
asp. szt. Krzysztof Wiatrowski
 

DZIELNICA NR 1


st. sierż. Dominik Owczarek


tel. 47 78 24 406, tel. komórkowy 571323870 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail : dzielnicowy.debno1@sc.policja.gov.pl

 

 

Rejon służbowy obejmuje ulice Dębna:  Słowackiego, Os.Waryńskiego, Kościuszki (od ul. Słowackiego w stronę południową), Mała, Ofiar Katynia (od ul. Słowackiego w stronę południową), Droga Zielona, Cegielniana (do torów kolejowych), Spokojna, Marii Konopnickiej, Głowackiego, Leśna (do torów kolejowych), Pułaskiego, Piaseczna, Harcerska, Włościańska, Rzemieślnicza, Kostrzyńska (od skrzyżowania z ul. Słowackiego w kierunku południowym). Wolności, Aleja Matki Boskiej Fatimskiej.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 
 1. .W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 1 ustalono, że głównym problemem jest gromadzenie się osób w rejonie sklepu Spożywczo Przemysłowego Aurelia Linek znajdującego się nieopodal Szpitala w Dębnie przy ul. Kościuszki 58. Osoby te w rejonie w/w sklepu spożywają alkohol w miejscu objętym zakazem, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsce publiczne, używają słów nieprzyzwoitych oraz zakłócają spokój i porządek publiczny. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze porannej i popołudniowej niezależnie od pory roku. Rejon działania znajduje się w miejscu często uczęszczanym przez mieszkańców Dębna i jego okolic z uwagi na bliską odległość od Szpitala. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

DZIELNICA NR 2

Zastępstwo pełni:
st. sierż. Dominik Owczarek

 


tel. 47 78  24 401, tel. komórkowy 571 323 873  (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail : dzielnicowy.debno2@sc.policja.gov.pl

 

 

Rejon służbowy obejmuje ulice Dębna: Adama Mickiewicza, Kościuszki (od ul. Słowackiego w stronę północną nr nieparzyste do nr 17, nr parzyste do nr 18), Ofiar Katynia (tylko nr nieparzyste do nr 17), Planty, Jana Pawła II (nr nieparzyste), Szkolna, Daszyńskiego, Wodna, Spacerowa, Ogrodowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Jana Baczewskiego, Parkowa, Króla Władysława Jagiełły, Kr. Jadwigi, Myśliborska, Dzicze, Gorzowska, Os. Wyszyńskiego, Zakręt, Bolesława Chrobrego, Setna, Racławicka, Poprzeczna, Willowa, Tartaczna, Sportowa, Cegielniana ( od torów kolejowych w stronę wschodnią), Kolejowa, Demokracji, Leśna (od torów kolejowych w kierunku ul. Demokracji), Boczna, Usługowa, Jesienna, Zimowa, Wiosenna, Grzybowa.

 

ZADANIA PRIORYTETOWE
 
 1. W wyniku dokonanych własnych obserwacji, w trakcie pełnionych służb obchodowych i patrolowych, a także przeprowadzonych spotkań z przedstawicielami Urzędu Miasta i Gminy Dębno, Komendantem Straży Miejskiej w Dębnie oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem w rejonie, w dalszym ciągu są wykroczenia uciążliwe społecznie, a w szczególności: spożywanie alkoholu - art. 43 UWTPA, zaśmiecanie oraz zanieczyszczanie miejsc publicznych - art. 145 kw, używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym – art. 141 kw oraz głównie zakłócanie ładu i porządku publicznego - art. 51 kw, popełniane na terenie dworca PKP, PKS, przy ul. Baczewskiego w Dębnie. Z przedmiotowego dworca korzystają dzieci, młodzież oraz inne osoby dojeżdżające. W trakcie korzystania z wymienionego dworca osoby znajdujące się na nim są wielokrotnie świadkami popełnianych, wymienionych wyżej wykroczeń przez osoby najczęściej przesiadujące na betonowym murku od strony ul. Chrobrego, przyległym bezpośrednio do dworca PKP. Opisane negatywne zachowania bardzo często odstraszają i zniechęcają do korzystania z dworca znajdujących się na nim osób oraz dają niewłaściwy przykład dla dzieci i młodzieży. W związku z powyższym podjęto decyzję o realizacji działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem

 2. W związku z występującym problemem na opisywanym terenie, przy ul. Baczewskiego w Dębnie, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występowania wykroczeń uciążliwych społecznie oraz zwiększenia poczucia bezpieczeństwa dzieci, młodzieży oraz osób korzystających z dworca PKP, a także osób zamieszkujących w najbliższym rejonie.

  Zakładany cel będzie oceniany w sposób jakościowy. podczas spotkań z przedstawicielami Urzędu Miasta i Gminy Dębno, Komendantem Straży Miejskiej w Dębnie oraz mieszkańcami pobliskiego rejonu będą omawiane zrealizowane działania mające wpływ na realizację zamierzonego celu oraz ich skutki, do których będą odnosić się mieszkańcy rejonu.

   

DZIELNICA NR 3


sierż. Mateusz Grzejszczyk

 


tel. 47 78 24 401, tel. komórkowy 509 808 148 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno3@sc.policja.gov.pl

 

 

Rejon  służbowy obejmuje ulice Dębna:  Plac Konstytucji 3-go Maja, Jana Pawła II (nr parzyste), Wincentego Witosa, Boh.Września, Alternatywy, Armii Krajowej, Górna, Plac Zwycięstwa, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Jana Matejki, Jana III Sobieskiego, Piasta, Kazimierza Odnowiciela, Kostrzyńska (od skrzyżowania z ul. Słowackiego w kierunku północnym), Dargomyska, Zachodnia, Wojska Polskiego, Orla, Słoneczna, Różana, Morelowa, Makowa, Migdałowa, Kwiatowa, Jaśminowa, Owocowa,  Kaliny, Lawendowa, Stanisława Moniuszki, Wiśniowa, Mireckiego, I Armii, Chojeńska, Jeziorna, Kosynierów, Pogodna, Grunwaldzka, Juranda, Władysława Łokietka, Hołdownicza, Północna, Nizinna, Pługowa, Rolnicza, Wiejska, Akacjowa, Klonowa, Zielona, Bukowa, Bursztynowa, Brzozowa, Chabrowa, Czereśniowa, Dębowa, Diamentowa, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Miła, Miodowa, Perłowa, Rubinowa, Letnia, Wiosenna, Siewna, Szara, Radosna, Szczęśliwa, Wesoła, Wspólna, Salezjańska,  Złota.

 

ZADANIA PRIORYTETOWE
.
 1. W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami ul. Zielonej i ulic przyległych w Dębnie oraz przedstawicielami Urzędu Miasta i Gminy Dębno, rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 3 ustalono, że głównym problemem w rejonie są wykroczenia uciążliwe społecznie popełniane zazwyczaj przez młodzież, a w szczególności: spożywanie alkoholu art. 43 uwtpa, zaśmiecanie miejsc publicznych art. 145 kw, zakłócanie ładu i porządku publicznego oraz spoczynku nocnego dla mieszkańców pobliskich zabudowań art. 51 kw, w rejonie sklepu spożywczo-przemysłowego ,,Barbara” w Dębnie przy ul. Zielonej 47. Szczególne nasilenie wyżej wymienionych procederów następuje w godzinach wieczornych i nocnych. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 2. W związku z występującym problemem w rejonie sklepu spożywczo-przemysłowego ,,Barbara” przy ul. Zielonej 47 w Dębnie, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń oraz zwiększenia bezpieczeństwa i spokoju osób w tym rejonie. Zakładany cel będzie oceniany w sposób jakościowy. Podczas spotkań z przedstawicielami Urzędu Miasta i Gminy Dębno oraz mieszkańcami rejonu będą omawiane zrealizowane działania mające wpływ na realizację zamierzonego celu oraz ich skutki, do których będą odnosić się mieszkańcy rejonu.

 

DZIELNICA NR 4

Zastępstwo pełni:
sierż. szt. WojciechTomaszewski


tel. 47 78 24 402, tel. komórkowy 571323872 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno4@sc.policja.gov.pl

 

 


Rejon służbowy obejmuje miejscowości: Mostno, Więcław, Barnówko, Ostrowiec, Dolsk, Kolonia Sulisław, Różańsko, Dyszno, Krężelin, Warnice, Smolnica, Kolonia Hajnówka. Grzymiradz, Kolonia Klepin, Borne, Borówno, Choszczówko, Grzybno, Juncewo, Łazy, Piołunek, Przylaszczka, Radzicz, Turze.

 

ZADANIA PRIORYTETOWE

 

1. W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami wsi oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IV ustalono, że głównym problemem w rejonie jest popełnianie wykroczeń polegających na spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym art. 43' ust. 1 UWTPA, używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym tj. art. 141 KW oraz zaśmiecania miejsca publicznego tj. czyn z art. 145 KW w m. Dyszno, rejon sklepu spożywczego. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

W związku z występującym problemem w miejscowości Dyszno, rejon sklepu spożywczego, które jest uciążliwe społecznie we wskazanym rejonie, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń oraz zwiększenia bezpieczeństwa i spokoju osób w tym rejonie.Zakładany cel będzie oceniany w sposób jakościowy. Podczas spotkań z Sołtysem m. Dyszno oraz mieszkańcami rejonu będą omawiane zrealizowane działania mające wpływ na realizację zamierzonego celu oraz ich skutki, do których będą odnosić się mieszkańcy rejonu.

 

DZIELNICA NR 5


sierż. szt. Wojciech Tomaszewski


tel. 47 78 24 401, tel. komórkowy 571323873 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno5@sc.policja.gov.pl

 

 

Rejon służbowy obejmuje miejscowości: Oborzany, Dargomyśl, Cychry, Bogusław, Suchlica, Sarbinowo, Krześnica, Młyniska, Prusiec.

 

ZADANIA PRIORYTETOWE

 

 1. W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol i popełniających wykroczenia porządkowe w rejonie przystanku oraz Domu Strażaka w m. Cychry. W bliskiej odległości od wymienionego rejonu znajduje się sklep spożywczy co również ma wpływ na grupowanie się osób w tym miejscu.

  Osoby grupujące się w tym rejonie są często pod wpływem alkoholu, zaśmiecają i zanieczyszczają to miejsce. Osoby te wywodzą się ze środowisk osób bezrobotnych oraz nadużywających alkoholu. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze porannej, popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Wymieniony rejon znajduje się w centrum miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

  W związku z występującym zagrożeniem w rejonie sklepu, które negatywnie wpływa na bezpieczeństwo i spokój osób tam robiących zakupy, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń oraz zwiększenia bezpieczeństwa i spokoju osób w tym rejonie.Zakładany cel będzie oceniany w sposób jakościowy. Podczas spotkań z Sołtysem m. Sarbinowo oraz mieszkańcami rejonu będą omawiane zrealizowane działania mające wpływ na realizację zamierzonego celu oraz ich skutki, do których będą odnosić się mieszkańcy rejonu.

   

DZIELNICA NR 6

Zastępstwo pełni:
sierż. Mateusz Grzejszczyk


tel. 47 78 24 402, tel. komórkowy 571323874 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno6@sc.policja.gov.pl

 


Rejon służbowy obejmuje miejscowości:  Boleszkowice, Chlewice, Chwarszczany, Gudzisz, Kaleńsko, Namyślin, Porzecze, Reczyce, Szumiłowo, Wielopole, Wierutno, Wysoka, Wyszyna.

 

ZADANIA PRIORYTETOWE

 

 1. W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami wsi przynależnych do gminy Boleszkowice oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 6 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest popełnianie wykroczeń polegających na spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym tj. art. 43 uwtpa oraz zaśmiecanie miejsca dostępnego dla publiczności tj. czyn z art. 145 kw. w m. Namyślin, w rejonie sklepu spożywczo – przemysłowego oraz świetlicy wiejskiej. Szczególne nasilenie wymienionych wyżej procederów następuje w okresie wiosennym oraz letnim, gdy panują na dworze wyższe temperatury powietrza. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 2. W związku z występującym problemem w miejscowości Namyślin, rejon sklepu spożywczo – przemysłowego oraz świetlicy wiejskiej, które jest uciążliwe społecznie we wskazanym rejonie, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń oraz zwiększenia bezpieczeństwa i spokoju osób w tym rejonie.

  Zakładany cel będzie oceniany w sposób jakościowy. Podczas spotkań z Sołtysem m. Namyślin oraz mieszkańcami rejonu będą omawiane zrealizowane działania mające wpływ na realizację zamierzonego celu oraz ich skutki, do których będą odnosić się mieszkańcy rejonu.

   

MIASTO I GMINA BARLINEK

 

Kierownik Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Barlinku
asp. szt. Piotr Malanowski

 

 

DZIELNICA NR 1
 
st. sierż.  Oskar Lindner
 
tel. 47 78 24 221, tel. komórkowy 571323867 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.barlinek1@sc.policja.gov.pl
 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka: Długa, Gorzowska, Jasna, Kwiatowa, Myśliborska, Moczkowo, Okrętowa, Okrężna, Przemysłowa, Szosa do Lipian, Stodolna, Wiśniowa, Źródlana,
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 
W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 1 oraz własnych spostrzeżeń ustalono, że głównym problemem w rejonie jest brak sygnalizacji świetlnej na istniejącym przejściu dla pieszych przy ul. Gorzowskiej 12 w Barlinku. Wskazane miejsce znajduje się na Drodze Wojewódzkiej 151, wskutek czego jest to miejsce głównego ciągu komunikacyjnego w mieście obciążone zarówno ruchem pojazdów jak i pieszych. W pobliżu omawianego miejsca znajduje się cmentarz komunalny, stacja paliw Orlen i Parki miejski. Piesi są mało widoczni w godzinach wieczornych i porannych co może doprowadzić do spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w tym ich potrącenia. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu zminimalizowania zagrożeń bezpieczeństwa.

 

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu zminimalizowania zagrożeń bezpieczeństwa.

 

DZIELNICA NR 2
 
mł. asp.  Robert Czerwik
 
tel. 47 78 24 231,tel. komórkowy 571323868  (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.barlinek2@sc.policja.gov.pl
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka: Armii Krajowej, Armii Polskiej, Chmielna, Grodzka, Górna, Jeziorna, Kościelna, Kozia,  Niepodległości, Odrzańska, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Podwale, Różąna,  Rynek, Sądowa, Staromiejska, Szewska, Szkolna, 31 Stycznia,  Wodna, Wylotowa, Zaułek, Żabia,
 
 

ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 oraz własnych spostrzeżeń ustalono, że głównym problemem w rejonie jest utrudniony przejazd pojazdów ul. Kościelną w Barlinku. Pojazdy, które są zaparkowane wzdłuż dwukierunkowej jezdni, utrudniają kierującym wymijanie się pojazdami, z uwagi na wąską jezdnię w tym miejscu.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu zminimalizowania zagrożeń bezpieczeństwa.

 

DZIELNICA NR 3 
 
st. post. Aleksandra Matras 
 
tel. 47 78 24 231, tel. komórkowy 571323865 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.barlinek3@sc.policja.gov.pl
 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka:  Fryderyka Chopina, Działkowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Jana Kasprowicza, Kombatantów, Mikołaja Kopernika, Wojciecha Kossaka, Tadeusza Kościuszki, Kręta, 11 –go Listopada, Jana Matejki, Moniuszki, Marii Skłodowskiej - Curie, Ogrodowa(od wiaduktu w stronę ul. Zielnej),Podgórna, Sosnowa, Słoneczna, Spokojna, Szosowa, Tunelowa (od wiaduktu w stronę ul. Zielnej), Widok, Wyspiańskiego, Zielna, Marii Konopnickiej,
 
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 3, ustalono, że głównym problemem w rejonie jest poprawa stanu technicznego drogi na osiedlu przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 44. Wskazane miejsce jest uczęszczane przez pieszych, w tym rodziców z dziećmi.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 
DZIELNICA NR 4
 
asp. Artur Rajch
 
 
tel. 47 78 24 231, tel. komórkowy 571323864 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail:dzielnicowy.barlinek4@sc.policja.gov.pl
 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka:  Aleja 1-go Maja, Boczna, Dworcowa, Stefana Flukowskiego, Jana Papugi, Leśna, Lipowa, Władysława Łokietka, Adama Mickiewicza,  Młyn Leśny, Ogrodowa(do wiaduktu od ul.1 –go Maja), Pełczycka,  Polana Lecha, Poziomkowa,  Henryka Sienkiewicza, Słowackiego, Sportowa, Strzelecka, Szpitalna, św. Bonifacego, Tunelowa(do wiaduktu od ul. 1-go Maja)
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W związku z występującymi zagrożeniami przy ul. Al. I-go Maja, ul. Pełczycka, ul. Dworcowa w Barlinku, które negatywnie wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców oraz ład i porządek publiczny we wskazanym miejscu przeprowadzone działania będą służyć do zminimalizowania występujących wykroczeń oraz zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców i zapewnienia ładu i porządku publicznego. 

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem i podniesienia bezpieczeństwa ruchu kołowego i pieszego.

 

DZIELNICA NR 5
 
 
 
post. Natalia Rutkowska
 
 

tel. 47 78 24 231, tel. komórkowy 571323863 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail:dzielnicowy.barlinek5@sc.policja.gov.pl
 
Rejonem służbowym obejmuje miejscowości gminy Barlinek: Brunki,  Dziedzice, Dzikowo, Dzikówko, Golejewo,Janowo, Jaromierki, Jarząbki,  Krzynka,  Laskówko, Lutówko,  Łubianka, Moczydło, Mostkowo,  Niepołcko, Niewstąp,  Nowa Dziedzina, Okno, Okunie, Osina, Ożar, Płonno, Podgórze, (Kornatka), Puatać, Rówienko, Równo, Rychnów,  Słowicze,  Stara Dziedzina,  Strąpie, Swadzim,  Sucha, Wielisławice, Wiewiórki, Wilcze, Żydowo.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w miejscowości Brunki są brakujące znaki drogowe przy skrzyżowaniu usytuowanym przy przystanku autobusowym w wyżej wymienionej miejscowości. Kierujący przemieszczający się od strony miejscowości Rychnów oraz od strony posesji oznaczonych między innymi nr porządkowym 4 nie posiadają informacji o drodze z pierwszeństwem przejazdu. Umieszczenie odpowiednich znaków drogowych informujących o przebiegu drogi z pierwszeństwem przejazdu może znacznie wpłynąć na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w miejscowości Brunki.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zagrożeń dla osób i pojazdów poruszających się drogą w miejscowości Mostkowo.

 

 
Powrót na górę strony